Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 135.000 40 τ.μ.

  • 3.375 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Κέντρο Αποκεντρο. 200μ απο τη Νεα Παραλία, επι της Αρχαιολογικού Μουσείου, πωλειται πληρως ανακαινισμενο επιπλωμενο διαμερισμα - γκαρσονιερα, 40τμ, φωτεινο, ησυχο, οπισθιο με μπαλκονι. Αναλυτικοτερα α...

Κωδ. 19555198

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Άνω Μαλακοπή (Πυλαία)

€ 170.000 80 τ.μ.

  • 2.125 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ανω Μαλακοπή Πυλαια- συνορα με Ανω Τούμπα, σε καλό σημείο με ανοιχτωσια και πρασσινο , πωλείται καλο διαμερισμα ,80τμ, με πολυ καλούς χωρους, διαμπερές. Αναλυτικοτερα αποτελείται από ενα ανετο χωρ...

Κωδ. 19556376

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Καλαμαριά)

€ 238.000 83 τ.μ.

  • 2.867 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται καλό διαμέρισμα 3ου ορόφου στην Καλαμαριά, πλησιον οδού Πόντου, Μητροπολίτου Γρηγορίου Κυδωνιών , 300 μέτρα από τη στάση του μετρό. Το διαμέρισμα είναι διαμπερές, ανακαινισμένο, αποτελείται...

Κωδ. 19556505

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Βαρδάρης - Δικαστήρια (Βαρδάρης - Λαχανόκηποι)

€ 570 50 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Κέντρο Θεσσαλονίκης, κάτω απο Εγνατία, 100 μέτρα απο την Τσιμισκή επι της οδού Δωδεκανήσου, ενοικιαζεται πληρως ανακαινισμένο διαμερισμα 50τμ περίπου, προσοψης. Αναλυτικοτερα αποτελείται από ένα χωρο...

Κωδ. 19536243

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 188.000 45 τ.μ.

  • 4.178 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Σε ΣΟΥΠΕΡ εξαιρετική θέση , σε σημείο που δεν βγαινουν ακίνητα, επι της οδού Αριστοτελους, δίπλα στη πλατεια Αριστοτελους, πωλείται σε καλή οικοδομή, διαμερισμα- δινεται και για επαγγελματική χρηση, 4...

Κωδ. 19536102

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Πλατεία Ναυαρίνου (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 330.000 95 τ.μ.

  • 3.474 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αλέξάνδρου Σβώλου , σε πολύ καλο σημειο , στη καρδια του κέντρου, πλησίον οδού Παλαιών Πατρών , 3 λεπτα από πλατεία Αγίας Σοφίας πωλείται καλο διαμερισμα 95τμ, σε πολύ καλή κατάσταση ( καινουρια κ...

Κωδ. 19535823

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Οικισμός Μακεδονία (Πανόραμα)

€ 630.000 238 τ.μ.

  • 2.647 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Πανόραμα πωλείται άριστη ανεξάρτητη μονοκατοικία 238 τ.μ 3ων επιπέδων ε κηπο -αυλή περιμετρικά Αναλυτικοτερα στο 1ο επίπεδο είναι ένα ανεξάρτητο διαμέρισμα με μεγάλο σαλόνι, ένα δωμάτιο, κουζίνα, μπά...

Κωδ. 19535315

Τοποθεσία στο χάρτη

Κτίριο προς πώληση Λευκίμμη (Κέρκυρα)

€ 250.000 550 τ.μ.

  • 455 €/τ.μ.
  • 14 Υπνοδωμάτια
  • 14 Μπάνια

ΕΥΚΑΙΡΙΑ- Νότια της Κέρκυρας , σε ακρως τουριστική περιοχή, στη περιοχή του Κάβου πωλείται κτίριο-πρωην ξενοδοχείο, δύο επιπέδων. Αναλυτικότερα αποτελείται απο 7 δωμάτια στον ισόγειο χωρο και 7 στον π...

Κωδ. 19457826

Τοποθεσία στο χάρτη

Κτίριο προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 920.000 300 τ.μ.

  • 3.067 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 5 Μπάνια

Παλια Πόλη Κέρκυρας, 100μ ετρα απο τη Θάλασσα και κοντα στη περιοχή της Μητρόπολης πωλείται κτίριο , πέντε επιπεδων, αποτελούμενο απο πέντε οροφοδιαμερισματα των 60τετραγωνικών περίπου. Το κάθε διαμερ...

Κωδ. 17757431

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Παρέλι (Κέρκυρα)

€ 450.000 200 τ.μ.

  • 2.250 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Περιοχή Αγιος Ιωάννης, πωλείται μονοκατοικία σε εκταση 4 στρεμμάτων. Αναλυτικότερα ειναι 200τμ, ισογειο των 50τμ και άλλα 150τμ σε επιπλέον δυο επίπεδα. Αποτελείται απο ένα μεγάλο χωρο σαλονοτραπεζαρ...

Κωδ. 18452433

Τοποθεσία στο χάρτη