Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 260.000 50 τ.μ.

  • 5.200 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Παλαιά Πολη Κέρκυρας, πλησίον οδού Βελισσαρίου, πωλείται πλήρως ανακαινισμένο διαμερισμα, διαμπερές, 50τμ, ισόγειο με 2 σκαλοπάτια πάνω απο το έδαφος. Αναλυτικότερα το διαμερισμα παραδίδεται πλήρως α...

Κωδ. 19396420

Τοποθεσία στο χάρτη

Βίλα προς πώληση Φαίακες (Κέρκυρα)

€ 800.000 400 τ.μ.

  • 2.000 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 4 Μπάνια

Κέρκυρα, 15 λεπτά απο το κέντρο της πόλης, διπλα σε γνωστές τουριστικές παραθαλάσσιες περιοχές του νησιου και σε γνωστές παραλίες ,2 λεπτά απο τη περιοχή της Δασιάς, περιοχή Αγία Ελένη- Κάτω Κορακιάν...

Κωδ. 18108800

Τοποθεσία στο χάρτη

Γραφείο προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 580.000 150 τ.μ.

  • 3.867 €/τ.μ.
  • 5 Χώροι
  • 2 Μπάνια

Παλαιά Πόλη Κέρκυρας, ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΗΜΕΙΟ, ΟΙΚΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΖΩΝΗ, πωλειται διαμερισμα-χωρος, σε καλή οικοδομή και σε εξαιρετικο σημειο, μεγαλης προβολής και ανοιχτωσιας, χρηση διαμερισματος ή και ...

Κωδ. 19576800

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 580.000 150 τ.μ.

  • 3.867 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Κωδ. 19576676

Τοποθεσία στο χάρτη

Κτίριο προς πώληση Ρωμαϊκή Αγορά - Βενιζέλου - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 1.500.000 650 τ.μ.

  • 2.308 €/τ.μ.
  • 10 Υπνοδωμάτια
  • 5 Μπάνια

Ιστορικο κέντρο , πωλείται διατηρητεο κτιριο, ( ως προς την όψη διατηρητεο) 650τμ αποτελειται απο υπόγειο, 2 ισόγεια καταστήματα και 1ος, 2ος, 3ος , 4ος οροφος με δυνατότητα να γκρεμιστεί και να γι...

Κωδ. 19658542

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ρωμαϊκή Αγορά - Βενιζέλου - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 300.000 147 τ.μ.

  • 2.041 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικο κέντρο , πωλείται σε διατηρητεο κτιριο, ( ως προς την όψη διατηρητεο) όλος ο πρωτος όροφος, 147τμ, με δυνατότητα να χωριστεί σε δυο διαμερισματα , διαμπερες, Χρηζει ολικης ανακαινισης. Τιμή...

Κωδ. 19658367

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Λευκός Πύργος (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 700 78 τ.μ.

  • 9 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Περιοχή Λευκού Πύργου-Παλιάς Παραλίας, επι της οδού Λώρη Μαργαρίτη, ενοικιαζεται ανακαινισμένο, καλό διαμερισμα, 78τμ περίπου, 2ος, μπροστινο-διαμπερες. Αναλυτικότερα αποτελείται από ένα χωρο προχόλ...

Κωδ. 18351607

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 239.000 72 τ.μ.

  • 3.319 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικό κέντρο , 5 λεπτά απο την οδό Παλαιών Πατρών και οδό Τσιμισκή, επι της οδού Ιασωνίδου με θέα και ανοιχτωσία πωλειται πολύ καλό γωνιακό διαμέρισμα πλήρως ανακαινισμένο 72τμ, 5ος οροφος. Αναλ...

Κωδ. 19651844

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Πλατεία Ναυαρίνου (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 950 88 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αλεξάνδρου Σβώλου σε καλό σημειο ενοικιαζεται καλο και αξιοπρεπές διαμερισμα 88τμ περίπου, διαμπερές, μπλακόνια σε ολους τους χωρους, . Αναλυτικότερα το διαμερισμα αποτελείται απο ένα χωρο προχόλ-χω...

Κωδ. 19616501

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 450.000 204 τ.μ.

  • 2.206 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Περιοχή Γαρίτσα πωλείται κλασική γωνιακή μονοκατοικία ,1 λεπτό από τη παραλια Γαριτσας και 5 λεπτά απο το κεντρο της πόλης. Κατάλληλη για κατοικία, , επαγγελματικη χρήση, εξοχικό ή επένδυση δημιουρ...

Κωδ. 17338776

Τοποθεσία στο χάρτη