Al onze aanbiedingen

209 listings

Studio te koop Ippokratio (Faliro - Ippokratio)

€ 135.000 40 m²

  • 3.375 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19555198

Kaart

Appartement te koop Ano Malakopi (Pylaia)

€ 170.000 80 m²

  • 2.125 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19556376

Kaart

Appartement te koop Center (Kalamaria)

€ 238.000 83 m²

  • 2.867 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19556505

Kaart

Appartement huren Vardaris - Dikastiria (Vardaris - Lahanokipi)

€ 570 50 m²

  • 11 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19536243

Kaart

Appartement te koop Aristotelous - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 188.000 45 m²

  • 4.178 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19536102

Kaart

Appartement te koop Plateia Navarinou (Center of Thessaloniki)

€ 330.000 95 m²

  • 3.474 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19535823

Kaart

Vrijstaand huis te koop Oikismos Makedonia (Panorama)

€ 630.000 238 m²

  • 2.647 €/m²
  • 5 Slaapkamers
  • 3 Badkamers

Ref. 19535315

Kaart

Gebouw te koop Lefkimmi (Corfu)

€ 250.000 550 m²

  • 455 €/m²
  • 14 Slaapkamers
  • 14 Badkamers

Ref. 19457826

Kaart

Gebouw te koop Corfu town (Corfu)

€ 920.000 300 m²

  • 3.067 €/m²
  • 5 Slaapkamers
  • 5 Badkamers

Ref. 17757431

Kaart

Vrijstaand huis te koop Pareli (Corfu)

€ 450.000 200 m²

  • 2.250 €/m²
  • 4 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 18452433

Kaart