Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Βίλα για ενοικίαση Φαίακες (Κέρκυρα)

€ 3.800 200 τ.μ.

  • 19 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Κέρκυρα, 10 λεπτά απο το κέντρο της πόλης, διπλα σε γνωστές τουριστικές παραθαλάσσιες περιοχές του νησιου και σε γνωστές παραλίες ,2 λεπτά απο τη περιοχή της Δασιάς, περιοχή Αγία Ελένη- Κάτω Κορακιάν...

Κωδ. 19530771

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 250.000 107 τ.μ.

  • 2.336 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Περιοχή Ποταμός, Κερκυρα, 10 λεπτά απο το κέντρο της πόλης πωλουνται αυτόνομες μεζονέτες 15ετίας , υψηλής αισθητικής, 106μ2 η κύρια κατοικία, με χώρο στο ημιυπόγειο 67μ2, 85μ2, 80μ2 αντίστοιχα. Οι παρ...

Κωδ. 19577343

Τοποθεσία στο χάρτη

Γραφείο για ενοικίαση Λευκός Πύργος (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 1.300 120 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 5 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

Επι της οδού Μητροπόλεως σε εξαιρετικό σημειο ενοικιαζεται πολύ καλή επαγγελματική στεγη ( καταλληλο για γραφειο, Ιατρειο - πολυιατρειο, κεντρο καλοπισμού κλ)120τμ, πρωτος. Αναλυτικοτερα, αποτελειται ...

Κωδ. 19576361

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα για ενοικίαση Βούλγαρη - Άγιος Ελευθέριος - Ντεπώ (Βούλγαρη - Ντεπώ - Μαρτίου)

€ 3.800 171 τ.μ.

  • 22 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Περιοχή Ντεπώ με Καραμπουρνάκι, ενοικιάζεται ,σουπερ μεζονέτα , σε οικοδομή υψηλής ποιοτητας και πολυτελούς κατασκεύης. Θέα με πολύ μεγάλο άνοιγμα, δυο επιπέδων συν με δικο του roof garden και με π...

Κωδ. 19569255

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Διοικητήριο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 220.000 60 τ.μ.

  • 3.667 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αγίου Δημητρίου, σε εξαιρετικό σημειο, Υπουργείο Μακεδονιας Θρακης ,πωλειται σε καλη διατηρητεα οικοδομή εξαιρετικο ρετιρέ 60τμ, μπροστινο, διαμπερες , θεα φανταστική,Προσοψη . Αναλυτικοτερα αποτελει...

Κωδ. 19555461

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Λευκός Πύργος (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 155.000 52 τ.μ.

  • 2.981 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Σε πολυ ωραιο , καλο σημειο του κέντρου, περιοχή Λευκού Πυργου, 3 λεπτά απο τη Λεωφόρο Νικης και Λευκό Πύργο, επι της οδού Εθνικής Αμύνης, πωλείται πολύ καλο διαμερισμα ,52τμ, 3ος χωρις ασανσερ, πληρω...

Κωδ. 19555661

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Νέα Παραλία (Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία)

€ 165.000 60 τ.μ.

  • 2.750 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέα Παραλία, κάτω απο την οδο της Βασιλισσης Ολγας , διπλα στην οδό Μπότσαρη, Σε καλο σημειο , 1 λεπτό απο παραλία, επι της οδού , πωλείται πολύ καλο διαμερισμα ,60τμ, 2ος οροφος, χωρις ασανσερ πληρ...

Κωδ. 19556295

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Πλατεία Εμπορίου - Ανω Λαδάδικα - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 245.000 70 τ.μ.

  • 3.500 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Εγνατία σε πολύ καλο σημείο, 2 λεπτά απο σταση μετρο, υψος Αντιγονιδών, πωλειται πολύ καλό ρετιρέ, 70τμ με βεραντα μεγάλη, θεα , διαμπερές, πληρως ανακαινισμένο και πληρες επιπλωμένο και εξοπλισμένο. ...

Κωδ. 19555554

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Ρωμαϊκή Αγορά - Βενιζέλου - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 250.000 50 τ.μ.

  • 5.000 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Σε καλο σημειο του κέντρου, γειτονια Ρωμαικής αγορας, 5 λεπτά απο τη Λεωφόρο Νικης παλια παραλία, επι της οδού Ιωνος Δραγούμη στο υψος της Εγνατίας οδού, πωλείται πολύ καλο διαμερισμα ,50τμ, 1ος οροφ...

Κωδ. 19555928

Τοποθεσία στο χάρτη

€ 135.000 47 τ.μ.

  • 2.872 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Νέα Παραλία, κάτω απο την οδο της Βασιλισσης Ολγας , διπλα στην οδό Μπότσαρη, Σε καλο σημειο , 1 λεπτό απο παραλία, επι της οδού , πωλείται πολύ καλο διαμερισμα ,47τμ, 2ος οροφος, χωρις ασανσερ πληρ...

Κωδ. 19556030

Τοποθεσία στο χάρτη