Vsi oglasi

209 oglasi

Garsonjera prodaja Ippokratio (Faliro - Ippokratio)

€ 135.000 40 m²

  • 3.375 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19555198

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Ano Malakopi (Pylaia)

€ 170.000 80 m²

  • 2.125 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 19556376

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Center (Kalamaria)

€ 238.000 83 m²

  • 2.867 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19556505

Lokacija na zemljevidu

Hiša prodaja Oikismos Makedonia (Panorama)

€ 630.000 238 m²

  • 2.647 €/m²
  • 5 Spalnice
  • 3 Kopalnice

Koda 19535315

Lokacija na zemljevidu

Stavba prodaja Lefkimmi (Corfu)

€ 250.000 550 m²

  • 455 €/m²
  • 14 Spalnice
  • 14 Kopalnice

Koda 19457826

Lokacija na zemljevidu

Stavba prodaja Corfu town (Corfu)

€ 920.000 300 m²

  • 3.067 €/m²
  • 5 Spalnice
  • 5 Kopalnice

Koda 17757431

Lokacija na zemljevidu

Hiša prodaja Pareli (Corfu)

€ 450.000 200 m²

  • 2.250 €/m²
  • 4 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda 18452433

Lokacija na zemljevidu