Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Διαμέρισμα για ενοικίαση Νέα Ελβετία (Χαριλάου)

€ 690 60 τ.μ.

  • 12 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Περιοχή Νεα Ελβετία, επι της Κωνστ. Καραμανλή ενοικιάζεται σε καλη οικοδομή διαμερισμα 60τμ περίπου, πρόσοψης, πολυ φωτεινό με παρκινγκ( δική του θέση) στη πυλωτή. Αναλυτικότερα αποτελέιται από ένα α...

Κωδ. 19844935

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 1.500 120 τ.μ.

  • 13 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αγίας Σοφίας και Μητροπόλεως σε σουπερ σημειο ενοικιαζεται διαμερισμα 120τμ περίπου, διαμπερές, με θέα προς θαλασσα, Ιερα Μητρόπολη, Αγίας Σοφίας. Αναλθτικότερα το διαμερισμα αποτελείται απο ένα χωρο...

Κωδ. 19616391

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Πλατεία Ναυαρίνου (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 165.000 50 τ.μ.

  • 3.300 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Σε εξαιρετικό σημείο δίπλα στην οδό Τσιμισκή πωλείται φωτεινό διαμέρισμα προσόψεως 50 τ.μ. στον 6ο όροφο (όχι τελευταίο), . Μοναδική και σπάνια τοποθεσία, για τους λάτρεις του κέντρου ή και για κάποι...

Κωδ. 19536368

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 158.000 88 τ.μ.

  • 1.795 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Στον εμπορικό ιστό της πόλης και σε οικιστική περιοχή , διπλα σε κεντρικές αρτηρίες του κεντρου πωλείται επενδυτικό κατάστημα 88τμ , δυο επιπέδων ,με καλή προσοψη και δικη του τουαλέτα. Ψιλοτάβαν...

Κωδ. 19779484

Τοποθεσία στο χάρτη

Loft προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 158.000 88 τ.μ.

  • 1.795 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Στον εμπορικό ιστό της πόλης και σε οικιστική περιοχή , διπλα σε κεντρικές αρτηρίες του κεντρου πωλείται επενδυτικό κατάστημα 88τμ με καλή προσοψη και δικη του τουαλέτα. Ψιλοτάβανο με δυνατοτητα ...

Κωδ. 19779474

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 158.000 88 τ.μ.

  • 1.795 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

Στον εμπορικό ιστό της πόλης , διπλα σε κεντρικές αρτηρίες του κεντρου πωλείται επενδυτικό κατάστημα 88τμ με καλή προσοψη και δικη του τουαλέτα. Ψιλοτάβανο με δυνατοτητα να χρησιμοποιηθε και ως κα...

Κωδ. 19779447

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 258.000 77 τ.μ.

  • 3.351 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Παλια Πόλη 2 λεπτά απο τη Λιστον, πωλειται μονοκατοικία 77τμ, δυο επιπέδων συν τον ισογειο χωρο οποιος λειτουργει ως χωρος εισοδου της κατοικίας. ΧΡΗΖΕΙ ΟΛΙΚΗΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ. Αναλυτικοτερα αποτελειται α...

Κωδ. 19779054

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Αγία Τριάδα (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 138.000 37 τ.μ.

  • 3.730 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Διαμέρισμα επι της οδού Αμαλίας σε αξιοπρεπή οικοδομή. Διπλα στο κέντρο, 5 λέπτα, πολύ κοντα στη Νέα Παραλία- Θάλασσα. Αποτελείται από ένα χωρο σαλονοκουζίνας , υπνοδωματιο και μπάνιο....

Κωδ. 18260317

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Τρίλοφο (Μίκρα)

€ 158.000 100 τ.μ.

  • 1.580 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Ευκαιρία Τρίλοφος, εντος χωριού, πωλείται μεζονέτα 100τμ, δύο επιπέδων . Αναλυτικότερα αποτελείται από σαλονοκουζινα με τζάκι με βοηθητικό w.c., ακολουθούν τρία υπνοδωμάτια και μπάνιο. Δινεται πληρως...

Κωδ. 18263236

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Πλατεία Εμπορίου - Ανω Λαδάδικα - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 238.000 121 τ.μ.

  • 1.967 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικό κέντρο κοντα σε στάση μετρό, πλησίον Αντιγονιδών , επι της οδού Εγνατία, 5 λέπτα απο την Οδό Τσιμισκή κια περιοχή Λαδάδικα, πωλειται καλό διαμερισμα σε ψηλό όροφο, 121τμ, διαμπερες, με πολύ ...

Κωδ. 19743176

Τοποθεσία στο χάρτη