Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Τουρκικό Προξενείο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 210.000 75 τ.μ.

  • 2.800 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Περιοχή Αγίου Δημητρίου (100μ απο το τούρκικο προξενείο και 200μ απο τη στάση μετρό Αγίας Σοφίας) μεταξύ των οδών Κασσάνδρας και Ολυμπιάδος πωλειτι φωτεινό διαμέρισμα 75τμ και 4ου ορόφου. Αναλυτικότερ...

Κωδ. 19395333

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Τούμπα (Τούμπα)

€ 155.000 52 τ.μ.

  • 2.981 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Περιοχή Κάτω Τούμπα επι της οδού Αμφιπόλεως, 10 λεπτά απο το κέντρο, πωλείται πλήρως ανακαινισμένο Διαμέρισμα, πρόσοψης, 1ος όροφος σαν δευτερος , πάνω από ψηλό ανώγειο, 2ου επιπέδου.Αναλυτικοτερα 5...

Κωδ. 19396138

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 219.000 70 τ.μ.

  • 3.129 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικό κέντρο, περιοχή Ροτόντα, πωλείτα ένα εξ ολοκλήρου ανακαινισμένο διαμέρισμα 1ου ορόφου 70 τ.μ. με 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο & αποθήκη-laundry, προσόψεως-διαμπερές, το οποίο διαθέ...

Κωδ. 19396540

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 255.000 68 τ.μ.

  • 3.750 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΑΡΟΚΟΥ, ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΥΟ ΟΡΟΦΩΝ, ΠΕΡΙΠΟΥ 68 τ.μ.ΠΛΗΡΩΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΟ . ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ, ΕΝΑ ΚΑΘΙΣΤΙΚΟ ΜΕ ΚΟΥΖΙΝΑ, Ε...

Κωδ. 19396787

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Αγία Σοφία (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 780 45 τ.μ.

  • 17 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Οδός Αλεξάνδρου Σβώλου , πλησίον οδού Παυλου Μελα και πλατείας Αγίας Σοφίας ενοικιαζεται πλήρως ανακαινισμένη και επιπλωμένη γκαρσονιέρα με πρόσοψη σε ανοιχτή πρασιά της οικοδομης, ηλιολουστη, στην κ...

Κωδ. 19401050

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 780 40 τ.μ.

  • 20 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικο Κέντρο, Κάτω απο Αγίου Δημητρίου και πλησίον οδού Ολύμπου, 7 λεπτα απο οδό Τσιμισκή ενοικιάζεται Εμπρόσθια διαμπερής πλήρως ανακαινισμένη και επιπλωμένη γκαρσονιέρα αποτελούμενη απο ένα δω...

Κωδ. 19401220

Τοποθεσία στο χάρτη

Ξενοδοχείο προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 12.000.000 3.868 τ.μ.

  • 3.102 €/τ.μ.
  • 110 Χώροι
  • 110 Μπάνια

Κέρκυρα σε σούπερ σημείο , σε ένα απο τα πιο γνωστά σημεία του Νησιού και σε κεντρικότατο σημείο της πόλης ,ΕΥΚΑΙΡΙΑ ,πωλέιται καλό ξενοδοχείο 3.868 τ.μ. Β᾽ κατηγορίας, δυναμικότητας 105 δωματίων...

Κωδ. 10714767

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 350.000 4.850 τ.μ.

  • 72 €/τ.μ.

Περιοχή Αλεπού εντος αστικού ιστού 10 λεπτά οδικώς απο το κεντρο της πόλης πωλείται πολύ καλό οικόπεδο αρτιο και οικοδομησιμο 4.850 τ.μ. εντός του πολεοδομικού σχεδίου. Εχει πολύ καλή Θέα το ιστορ...

Κωδ. 15678872

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 800.000 4.000 τ.μ.

  • 200 €/τ.μ.

Κέρκυρα -Περιοχή Σωτηριώτισσα - Αλυκές ,επαρχιακή οδό Παλιοκαστρίτσας, πωλείται εξαιρετικό οικόπεδο 4.000τμ, επικλινές το οποίο στη παρούσα κατάσταση του διαθέτει 4 κτιρια των 100τμ έκαστο τα οποία...

Κωδ. 17277936

Τοποθεσία στο χάρτη