Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Βίλα προς πώληση Αχίλλειο (Κέρκυρα)

€ 980.000 263 τ.μ.

  • 3.726 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Σε πολύ ωραιο σημειο της Κέρκυρας , πολύ κοντα στο κέντρο 15 λεπτά περίπου οδικώς, περιοχή Πέραμα -Αχίλλειο πωλείται Βίλλα παραθαλάσσια 263τμ ,30 μέτρα από τη θάλασσα , βλέπει μπροστα της όλή τη θάλα...

Κωδ. 19872125

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Αντιγονιδών (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 450 30 τ.μ.

  • 15 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Ενοικιάζεται πληρως επιπλωμένο στούντιο 30τ.μ. (περιοχή Διοικητηρίου), στον 3ο όροφο, σε καλή πολυκατοικία 15 χρόνων, με μεγάλο ασανσέρ. Το στούντιο διαθέτει θωρακισμέν...

Κωδ. 19871991

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 420.000 120 τ.μ.

  • 3.500 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Περιοχή Αλεπού, 10 λεπτά απο το κέντρο της πόλης , σε καλό σημείο,πωλείται σε συγκρότημα κατοικιών , εξαιρετική μεζονέτα 120τμ, πληρως ανακαινισμένη ,3ων επιπέδων διαμορφωμένη σε δύο ανεξάρτητες κα...

Κωδ. 19845907

Τοποθεσία στο χάρτη

Βίλα προς πώληση Κασσιόπη (Κέρκυρα)

€ 1.100.000 200 τ.μ.

  • 5.500 €/τ.μ.
  • 6 Υπνοδωμάτια
  • 4 Μπάνια

Ευκαιρία - Στη γνωστή Περιοχή Νησσάκι Κέρκυρας ,σε εξαιρετικο σημείο, πωλούνται 2 Βίλλες εντός οικοπέδου 5 στρεμμάτων ( 5.000τμ οικοπεδο), θέα φανταστική και απεριόριστη προς θάλασσα. Αναλυτικοτερα ...

Κωδ. 19866128

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Νέα Παραλία (Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία)

€ 900 100 τ.μ.

  • 9 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Περιοχή Νέα Παραλία - Ανάληψη ενοικιαζεται σε καλή οικοδομή διαμερισμα 5ου ορόφου, 100τμ, πρόσοψη. Αναλυτικοτερα αποτελείται από σαλόνι, δυο άνετα υπνοδωμάτια, ξεχωριστο χωρο κουζινας, μπάνιο, χολ και...

Κωδ. 19830887

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 250.000 70 τ.μ.

  • 3.571 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κέρκυρα, 10 λεπτά απο το κέντρο της πόλης, περιοχή Γουβιών, πωλείται σε εξαιρετικό οικισμό κατοικιών άριστη επιπλωμένη και εξοπλισμένη μεζονέτα δύο επιπέδων, θέα στη θάλασσα, πρωτη κατοικία μπροστα σ...

Κωδ. 19864695

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 210.000 70 τ.μ.

  • 3.000 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κέρκυρα, 10 λεπτά απο το κέντρο της πόλης, περιοχή Γουβιών, πωλείται σε εξαιρετικό οικισμό κατοικιών καλή επιπλωμένη και εξοπλισμένη μεζονέτα δύο επιπέδων, 70τμ περίπου, 30μέτρα απο τη θάλασσα με πρ...

Κωδ. 18236877

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ελαιώνες (Πυλαία)

€ 680.000 175 τ.μ.

  • 3.886 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πυλαία Πανόραμα σε συγκρότημα κατοικιών πωλείται εξαιρετικο διαμερισμα γωνιακό με φοβερή θέα θαλασσα, ελευθερο απο 3 πλευρές με βεράντες και θεα . Αναλυτικότερα το διαμερισμα ειναι 175τμ περίπου και α...

Κωδ. 19863078

Τοποθεσία στο χάρτη

Γραφείο για ενοικίαση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 550 50 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

Μητροπολέως σε εξαιρετικό σημείο, δίπλα στη πλατεία Αριστοτέλους, ενοικιάζεται επαγγελματική στέγη 50τμ, προσοψης, με ταομικό φυσικό αέριο. Αναλυτικότερα αποτελέιται από ένα χωρο προχόλ, και ακολουθου...

Κωδ. 19862768

Τοποθεσία στο χάρτη