Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Αγία Σοφία (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 780 40 τ.μ.

  • 20 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Επι της Εγνατίας οδού, στο υψος της Αγίας Σοφίας, σταση Μετρο Αγίας Σοφίας, σε πολυ καλο σημειο ενοικιαζεται αψογο διαμερισματακι- γκαρσονιερα, μπροστινο, νοτιο, σουπερ φωτεινο. Πληρως ανακαινισμένο, ...

Κωδ. 19731806

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 780 38 τ.μ.

  • 21 €/τ.μ.
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικο κέντρο, Ανωθεν Εγνατίας οδού, στο υψος της οδου Ιασωνίδου και οδούς Ολυμπου και κάτω απο την οδό Αγιου Δημητρίου. 5 λεπτά απο την πλατεια Αγιας Σοφιας και πολυ κοντα στα Πανεπιστημια ενοικι...

Κωδ. 19731929

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Αγία Σοφία (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 900 65 τ.μ.

  • 14 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Επι της οδού Τσιμισκή , σε πολυ καλό σημείο, ενοικιάζεται πολυτελές διαμέρισμα πλήρως ανακαινισμένο και πλήρως εξοπλισμένο με όλες τις ηλεκτρικές συσκευές στον 4o όροφο οικοδομής. Το διαμέρισμα αποτελ...

Κωδ. 19702986

Τοποθεσία στο χάρτη

€ 750 40 τ.μ.

  • 19 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Στη καρδια του κέντρου ενοικιάζεται Πολυτελές ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ 40τμ- 38τ.μ. στην Εγνατία στο ύψος της Αγ. Σοφίας!!! Ολικώς ανακαινισμένο διαμέρισμα το 2024, στη συμβολή των οδών Αγ. Σοφίας με Εγνατία, πλ...

Κωδ. 19703380

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Τούμπα (Τούμπα)

€ 170.000 66 τ.μ.

  • 2.576 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Κ.Τούμπα- Περιοχή Κήπος Καλού , Πωλείται ηλιόλουστο - ανατολικό διαμερισμα 66τμ με ένα δωμάτιο μεγάλο, σαλοτραπεζαρία, ξεχωριστή κουζίνα, μπάνιο και χωριστή αποθήκη πλυντηρίου. Το διαμέρισμα βρίσκετα...

Κωδ. 19703269

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Τούμπα (Τούμπα)

€ 155.000 55 τ.μ.

  • 2.818 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Κ.Τούμπα περιοχή Κήπος Καλού, επι της οδού Αμφιπόλεως , Πωλείται γκαρσονιέρα 52τμ μικτών με ένα μεγαλο δωμάτιο, σαλοκουζίνα, μπάνιο και αποθήκη πλυντηρίου. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφ...

Κωδ. 19703075

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Αχίλλειο (Κέρκυρα)

€ 950 120 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Περιοχή Πέλεκας- Καρουμπάτικα, ενοικιάζεται πολύ καλό διαμερισμα , κατασκεύης του 2010 , 120τμ με μεγάλες βεράντες περιμετρικά του διαμερισματος. Αναλυτικότερα αποτελε΄ται από ένα αρκετα καλό χωρο σαλ...

Κωδ. 19702748

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Παρέλι (Κέρκυρα)

€ 320.000 240 τ.μ.

  • 1.333 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Περιοχή Κομπιτσίου ,15 λεπτά από το κέντρο της πόλης, εντος οικισμού κατοικιών πωλείται ανεξάρτητη μεζονέτα, 240τμ, δεν εφάπτεται σε καμμια άλλη κατοικία, δύο επιπέδων, δύο είσοδοι με δυνατότητα διαχ...

Κωδ. 19396881

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 245.000 52 τ.μ.

  • 4.712 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Παλια Πόλη Κέρκυρας , σε καλό σημειο της Παλαιας Πολης , πωλείται εξαιρετικο ακινητο, οροφοδιαμερισμα, σε ΑΡΙΣΤΗ ΟΙΚΟΔΟΜΉ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ- ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ, 52τμ, 3ος. Αναλυτικοτερα, αποτελειται απο εναν ενιαιο χ...

Κωδ. 19576484

Τοποθεσία στο χάρτη

Κτίριο προς πώληση Χώρα Κέρκυρας (Κέρκυρα)

€ 450.000 204 τ.μ.

  • 2.206 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Περιοχή Γαρίτσα πωλείται γωνιακό κτιριο ,1 λεπτό από τη παραλια Γαριτσας κσθως και 5 λεπτά απο το κεντρο της πολης, ιδανικό για κατοικία, , επαγγελματικη χρήση, εξοχικό ή επένδυση δημιουργοντας μικρο...

Κωδ. 19592532

Τοποθεσία στο χάρτη