Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Άγιος Δημήτριος (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 228.000 85 τ.μ.

  • 2.682 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κέντρο , δίπλα στην εκκλησία του Αγίου Δημητρίου , επι της οδού Κασσάνδρου , 10 λεπτα απο την Αριστοτέλους με περπάτημα , πωλείται εμπρόσθιο διαμπερές διαμέρισμα , 85τμ , 5ος όροφος . Αποτελείται...

Κωδ. 17386425

Τοποθεσία στο χάρτη

€ 168.000 40 τ.μ.

  • 4.200 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικο κέντρο, στο Υψος οδού Αριστοτέλους, επι της Αγιου Δημητρίου, σε πολύ καλό σημείο, πλησιον εκκλησίας Αγια Σοφίας, πωλείται σε διατηρητέα οικοδομή με ασανσέρ, διαμερισμα 2ου ορόφου, 40τμ, πρόσ...

Κωδ. 17126737

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ρωμαϊκή Αγορά - Βενιζέλου - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 358.000 95 τ.μ.

  • 3.768 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Επι της οδού Αγίας Σοφίας, 200μ απο τη πλατεία της Αγίας Σοφίας, στη καρδια του κέντρου, πωλείται σε άψογη κατάσταση , άμεσα κατοικήσιμο, διαμερισμα 95τμ, 2ος όροφος , διαμπερές. Αναλυτικότερα το δια...

Κωδ. 14013928

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα για ενοικίαση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 3.500 160 τ.μ.

  • 22 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Ενοικιάζεται ,επι της Λεωφόρου Νίκης με φανταστική θέα στη θάλασσα , σε εξαιρετικό κτίριο, πολυτελέστατο διαμέρισμα 160 τ.μ., πλήρως ανακαινισμένο το 2024 με υψηλή αισθητική και διαχρονική κομψό...

Κωδ. 17618991

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Πλαγιάρι (Μίκρα)

€ 138.000 95 τ.μ.

  • 1.453 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πλαγιάρι , εντος του Πλαγιαρίου, πωλείται σε συγκρότημα κατοικιών, διαμερισμα ισογείου, 95τμ με δικη του θέση σταθμεύσης. Αναλυτικοτερα το διαμερισμα βαποτελείται από ένα χωρο εισόδου-προχολ και ακολ...

Κωδ. 14813405

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Πλατεία Ναυαρίνου (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 178.000 40 τ.μ.

  • 4.450 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικο κέντρο , διπλα στην οδό Παλαιών Πατρών και Αλεξάνδρου Σβώλου , πωλείται οπίσθια επενδυτική γκαρσονιέρα πληρως ανακαινισμένη και επιπλωμένη Αναλυτικοτερα βρισκεται στον 2ο οροφο και διαθετε...

Κωδ. 17347042

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Νέα Παραλία (Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία)

€ 1.650.000 182 τ.μ.

  • 9.066 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Νεα Παραλία , ΠΡΩΤΟ στη θαλασσα, θέα φανταστική όλο τον θερμαικό κόλο και θεσσαλονίκη - Λευκό Πύργο αλλά και κοντα στο Λευκό Πύργο, πωλείται εξαιρετικό διαμερισμ γωνιακο, πληρως ανακαινισμένο και επ...

Κωδ. 19043598

Τοποθεσία στο χάρτη

€ 205.000 75 τ.μ.

  • 2.733 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέα Παραλία , κάτω απο Βασ. Όλγας, σε πολυ ωραιο σημείο πωλείται σε καλή οικοδομή ωραίο διαμερισμα 75τμ, πρόσοψης, 6ος. Το διαμερισμα ειναι πλήρως ανακαινισμένο και δινεται με τα βασικά έπιπλα από γν...

Κωδ. 18069880

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Νέα Κρήνη (Καλαμαριά)

€ 235.000 135 τ.μ.

  • 1.741 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Καλαμαρία , όρια με Άγιο Ιωάννη, κοντα στη στάση του μετρό, πωλείται σε καλή οικοδομή, γωνιακό διαμερισμα, με τρείς προσόψεις. Το διαμερισμα δίνεται σε ημιτελή κατάσταση( χρειάζεται δαπεδα, κουζίνα...

Κωδ. 16219372

Τοποθεσία στο χάρτη