Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Αγία Σοφία (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 260.000 87 τ.μ.

  • 2.989 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια

Γειτονιά Αγία Σοφίας, κάτω απο την οδό Εγνατία, πλησίον οδού Παυλου Μελά και οδού Αλεξάνδρου Σβώλου πωλείται οροφοδιαμερισμα 87τμ, 3ος, διαμπερές γωνιακό. Αναλυτικότερα το διαμερισμα αποτελείται από ...

Κωδ. 15110274

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Άγιος Δημήτριος (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 188.000 45 τ.μ.

  • 4.178 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικό κέντρο, στο ύψος της οδού Αγία Σοφίας, επι της οδού Αγίου Δημητρίου, σε πολύ καλό σημείο, πωλείται διαμέρισμα 6ου ορόφου, 45τμ, πρόσοψης, πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο. Αποτελείται από...

Κωδ. 17126868

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Καραμπουρνακι (Καλαμαριά)

€ 650 38 τ.μ.

  • 17 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Καλαμαρια, επι της οδού Θεμιστοκλή Σοφούλη, με θέα φανταστική θάλασσα και όλη τη θεσσαλονικη, ενοικιαζεται πληρως ανακαινισμένο διαμερισματακι- γκαρσονιέρα, 38τμ, γωνιακό, 3ος. Αναλυτικοτερα αποτελ...

Κωδ. 18286862

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Λαδάδικα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 210.000 40 τ.μ.

  • 5.250 €/τ.μ.
  • 1 Μπάνιο

Κέντρο Θεσσαλονίκης, κοντά στη Λεωφόρο Νίκης- πρωτη γραμμή στη θάλασσα με θέα φανταστική θάλασσα ( βλέπει μεχρι όλυμπο) πωλείται διαμερισματάκι-ενιαίος χώρος ( με δυνατότητα να κανει διαχωριστικά για...

Κωδ. 14997182

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Συνοικισμός Νόμου 751 (Πανόραμα)

€ 350.000 170 τ.μ.

  • 2.059 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πανόραμα Ν751 πωλούνται καινούριες πρωτοκατοίκιτες μεζονέτες 170τμ περίπου 3ων επιπέδων με κήπο αποκλειστικής χρήσης 205τμ. Η κατοικία αποτελείται από έναν ισόγειο χώρο στον οποίο επεκτείνεται η σαλ...

Κωδ. Πανόραμα Ν751 Β

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ρωμαϊκή Αγορά - Βενιζέλου - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 200.000 50 τ.μ.

  • 4.000 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Αγιά Σοφίας , δίπλα στη στάση του μετρό , σε εξαιρετικο σημειο και σε καλή οικοδομή πωλείται Διαμερισμα 1 οροφου ,υπερυψωμένου, ειναι σαν δευτερος οροφος εσωτερικο βλεπει σε πρασιά ησυχο, ασφαλές ,πλ...

Κωδ. 18258513

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 378.000 105 τ.μ.

  • 3.600 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται σε σουπερ σημείο, Περιοχή Παλια Παραλία, δίπλα στη Λεωφόρο Νίκης και 1 λεπτό απο τη πλατεια Αριστοτέλους, καλό διαμπερες διαμερισμα, 105τμ , 2ος σας 3ος οροφος. Αναλυτικοτερα το διαμερισμα απ...

Κωδ. 18821752

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 238.000 60 τ.μ.

  • 3.967 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ιστορικό κέντρο ,επι της οδού Δημητρίου Γούναρη, πάνω απο την οδό Εγνατία , πωλείται πολυ καλο διαμερισμα πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο σε 6ο όροφο. Αποτελείται από ένα χωρο εναιίο σαλονοκουζίνα...

Κωδ. 17748510

Τοποθεσία στο χάρτη

Βίλα προς πώληση Φαίακες (Κέρκυρα)

€ 1.200.000 195 τ.μ.

  • 6.154 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Χτισμένη μέσα στην πλούσια βλάστηση του παλαιού οικισμού του Αγίου Μάρκου, είναι ένα κομψό εξοχικό σπίτι που αποπνέει ηρεμία και γοητεία. Προσφέρει εκπληκτική θέα στο Ιόνιο και την πόλη της Κέρκυρας, ...

Κωδ. 17932602

Τοποθεσία στο χάρτη

Βίλα προς πώληση Φαίακες (Κέρκυρα)

€ 1.300.000 258 τ.μ.

  • 5.039 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Στη περιοχή του Αγίου Μάρκου η εν λόγω μεγαλοπρεπής βίλα ενσαρκώνει την πολυτέλεια και την ομορφιά, συνδυάζοντας άψογα εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους διαβίωσης. Βραβευμένη ως "μία από τις 50 κα...

Κωδ. 17933497

Τοποθεσία στο χάρτη