Όλα τα Ακίνητά μας

209 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Μηχανιώνα)

€ 138.000 80 τ.μ.

  • 1.725 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Μηχανιώνα , μέσα στο κέντρο της Μηχανιώνας ,300μ. απο τη παραλία πωλείται διαμερισμα 80τμ, , 2ος. Αναλυτικοτερα αποτελείται απο ενα ενιαιο χωρο σαλονοκουζίνας, δυο υπνοδωμάτια, μπάνιο. Πληρως επιπλ...

Κωδ. 18268968

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Μηχανιώνα)

€ 138.000 80 τ.μ.

  • 1.725 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κωδ. 18269120

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Βούλγαρη - Άγιος Ελευθέριος - Ντεπώ (Βούλγαρη - Ντεπώ - Μαρτίου)

€ 168.000 75 τ.μ.

  • 2.240 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Διαμέρισμα προσοψης επι της οδού 25ης Μαρτίου κάτω απο την Λεωφόρο Κωνσταντίνου Καραμανλή . Αποτελείται από ένα χωρο σαλονιου, κουζπινας , δυο υπνδωματίων και μπάνιου. Χρηζει ανακιανισης. Κατάλληλο...

Κωδ. 18259414

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Μηχανιώνα)

€ 130.000 70 τ.μ.

  • 1.857 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Μηχανιώνα , μέσα στο κέντρο της Μηχανιώνας ,300μ. απο τη παραλία πωλείται διαμερισμα 70τμ, , 2ος. Αναλυτικοτερα αποτελείται απο ενα ενιαιο χωρο σαλονοκουζίνας, δυο υπνοδωμάτια, μπάνιο. Δινεται επιπλ...

Κωδ. 18267960

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Μηχανιώνα)

€ 125.000 70 τ.μ.

  • 1.786 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Μηχανιώνα , μέσα στο κέντρο της Μηχανιώνας ,300μ. απο τη παραλία πωλείται διαμερισμα 70τμ, , 1ος. Αναλυτικοτερα αποτελείται απο ενα ενιαιο χωρο σαλονοκουζίνας, δυο υπνοδωμάτια, μπάνιο. Δινεται επιπλ...

Κωδ. 18267557

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Συνοικισμός Νόμου 751 (Πανόραμα)

€ 750.000 255 τ.μ.

  • 2.941 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Πανόραμα ,Ν751, επι της οδού Λέλας Καραγιάννη πωλειται σε καλο συγκροτημα κατοικιών, μεζονέτα 2 βασικών επιπέδων συν ενα τριτο επιπεδο στον υπογειο χωρο βοηθητικό. ΔΙαθετι δικο του ιδιωτικο κηπο 300...

Κωδ. 17510383

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Αχίλλειο (Κέρκυρα)

€ 280.000 110 τ.μ.

  • 2.545 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Κέρκυρα, 20 λεπτά απο το κέντρο, περιοχή Πέραμα πωλείται σε εξαιρετική αμφιθεατρική θέση θέα απεριόριστη θάλασσα, διπλοκατοικία ( διαμερισματα 1ος-2ος, 65τμ και 45τμ αντιχτοιχα) σε οικόπεδο 1.400τ...

Κωδ. 15885753

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Ροδοχώρι - Αρμενοχώρι (Συκιές)

€ 400.000 180 τ.μ.

  • 2.222 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Συκίες-Ροδοχώρι, πωλείται μεζονέτα 180τμ, δυο επιπεδα συν σοφιτα μεγάλη, ψηλοταβανι κατοικησιμη. Αναλυτικοτερα στο πρωτο επιπεδο συναντουμε ενα μεγαλο χωρο σαλονοτραπεζαριας, ξεχωριστο χωρο κουζίνας,...

Κωδ. 18453274

Τοποθεσία στο χάρτη

Αγροτεμάχιο προς πώληση Δελασάλ (Πεύκα)

€ 325.000 5.844 τ.μ.

  • 56 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 8

Ρετζίκι- Ασβεστοχώρι πωλείται εξαιρετικό, γωνιακό αγροτεμάχιο, 5.844 τ.μ. , άρτιο και οικοδομησιμο με συντελεστή δόμησης 0,8. Πρόσοψη στο δρόμο 30 μ. . Κτίζει δύο κατοικίες ή μια μεγαλύτερη μονοκατοι...

Κωδ. 14522736

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση 40 Εκκλησιές (40 Εκκλησιές - Ευαγγελίστρια)

€ 320.000 150 τ.μ.

  • 2.133 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

40 Εκκλησιές, πολυ κοντα στο κεντρο και 5 λεπτα απο τα Πανεπιστημια πωλείται καλό διαμπερές οροφοδιαμέρισμα 150τ.μ. προσόψεως , 1ο όροφο με αυτόνομη θέρμανση θερμοσυσσωρευτή. Αναλυτικοτερα αποτελεί...

Κωδ. 15803627

Τοποθεσία στο χάρτη