Al onze aanbiedingen

209 listings

Appartement te koop Agios Dimitrios (Center of Thessaloniki)

€ 228.000 85 m²

  • 2.682 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 17386425

Kaart

€ 168.000 40 m²

  • 4.200 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 17126737

Kaart

Appartement huren Aristotelous - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 3.500 160 m²

  • 22 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 17618991

Kaart

Appartement te koop Plagiari (Mikra)

€ 138.000 95 m²

  • 1.453 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 14813405

Kaart

Appartement te koop Plateia Navarinou (Center of Thessaloniki)

€ 178.000 40 m²

  • 4.450 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 17347042

Kaart

Appartement te koop Aristotelous - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 290.000 60 m²

  • 4.833 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 18821803

Kaart

Appartement te koop Nea Paralia (Analipsi - Mpotsari - Nea Paralia)

€ 1.650.000 182 m²

  • 9.066 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 19043598

Kaart

€ 205.000 75 m²

  • 2.733 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 18069880

Kaart

Appartement te koop Nea Krini (Kalamaria)

€ 235.000 135 m²

  • 1.741 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 16219372

Kaart