Al onze aanbiedingen

209 listings

Appartement te koop Corfu town (Corfu)

€ 260.000 50 m²

  • 5.200 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19396420

Kaart

Villa te koop Faiakes (Corfu)

€ 800.000 400 m²

  • 2.000 €/m²
  • 4 Slaapkamers
  • 4 Badkamers

Ref. 18108800

Kaart

Kantoor te koop Corfu town (Corfu)

€ 580.000 150 m²

  • 3.867 €/m²
  • 5 Kamers
  • 2 Badkamers

Ref. 19576800

Kaart

Appartement te koop Corfu town (Corfu)

€ 580.000 150 m²

  • 3.867 €/m²
  • 4 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 19576676

Kaart

Gebouw te koop Romaiki Agora - Venizelou - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 1.500.000 650 m²

  • 2.308 €/m²
  • 10 Slaapkamers
  • 5 Badkamers

Ref. 19658542

Kaart

Appartement te koop Romaiki Agora - Venizelou - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 300.000 147 m²

  • 2.041 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19658367

Kaart

Appartement huren Lefkos Pirgos (Center of Thessaloniki)

€ 700 78 m²

  • 9 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 18351607

Kaart

Appartement te koop Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 239.000 72 m²

  • 3.319 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19651844

Kaart

Appartement huren Plateia Navarinou (Center of Thessaloniki)

€ 950 88 m²

  • 11 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19616501

Kaart

Vrijstaand huis te koop Corfu town (Corfu)

€ 450.000 204 m²

  • 2.206 €/m²
  • 4 Slaapkamers
  • 3 Badkamers

Ref. 17338776

Kaart