Al onze aanbiedingen

209 listings

Pakket te koop Esperies (Corfu)

€ 970.000 12.000 m²

  • 81 €/m²

Ref. 15678702

Kaart

Vrijstaand huis te koop Faiakes (Corfu)

€ 800.000 250 m²

  • 3.200 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟΥΛΑΔΕΣ

Kaart

Villa te koop Pournari (Pylaia)

€ 4.000.000 800 m²

  • 5.000 €/m²
  • 6 Slaapkamers
  • 3 Badkamers

Ref. ΠΟΥΡΝΑΡΙ

Kaart

Appartement te koop Plateia Navarinou (Center of Thessaloniki)

€ 265.000 75 m²

  • 3.533 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 17475876

Kaart

Studio te koop Romaiki Agora - Venizelou - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 93.000 26 m²

  • 3.577 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 16996738

Kaart

€ 288.000 65 m²

  • 4.431 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 17347003

Kaart

Vrijstaand huis te koop Nea Kallikrateia (Kallikrateia)

€ 430.000 100 m²

  • 4.300 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 12830459

Kaart

Vrijstaand huis te koop Mesimeri (Epanomi)

€ 490.000 430 m²

  • 1.140 €/m²
  • 6 Slaapkamers
  • 4 Badkamers

Ref. 13984202

Kaart

Maisonnette te koop Trilofo (Mikra)

€ 148.000 100 m²

  • 1.480 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 18263502

Kaart

Pakket te koop Corfu town (Corfu)

€ 600.000 5.500 m²

  • 109 €/m²

Ref. 15416949

Kaart