Al onze aanbiedingen

209 listings

Villa huren Faiakes (Corfu)

€ 3.800 200 m²

  • 19 €/m²
  • 4 Slaapkamers
  • 3 Badkamers

Ref. 19530771

Kaart

Maisonnette te koop Corfu town (Corfu)

€ 250.000 107 m²

  • 2.336 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 19577343

Kaart

Kantoor huren Lefkos Pirgos (Center of Thessaloniki)

€ 1.300 120 m²

  • 11 €/m²
  • 5 Kamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19576361

Kaart

Maisonnette huren Voulgari - Agios Eleftherios - Ntepo (Voulgari - Ntepo - Martiou)

€ 3.800 171 m²

  • 22 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 3 Badkamers

Ref. 19569255

Kaart

Appartement te koop Dioikitirio (Center of Thessaloniki)

€ 220.000 60 m²

  • 3.667 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19555461

Kaart

Appartement te koop Lefkos Pirgos (Center of Thessaloniki)

€ 155.000 52 m²

  • 2.981 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19555661

Kaart

Appartement te koop Nea Paralia (Analipsi - Mpotsari - Nea Paralia)

€ 165.000 60 m²

  • 2.750 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19556295

Kaart

Studio te koop Romaiki Agora - Venizelou - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 250.000 50 m²

  • 5.000 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19555928

Kaart

€ 135.000 47 m²

  • 2.872 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19556030

Kaart