Al onze aanbiedingen

209 listings

Appartement te koop Aristotelous - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 320.000 75 m²

  • 4.267 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19394404

Kaart

€ 250.000 52 m²

  • 4.808 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19395086

Kaart

Appartement te koop Corfu town (Corfu)

€ 1.250.000 155 m²

  • 8.065 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 15480630

Kaart

Appartement te koop Corfu town (Corfu)

€ 250.000 45 m²

  • 5.556 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 17491895

Kaart

Plot te koop Oikismos Makedonia (Panorama)

€ 430.000 750 m²

  • 573 €/m²
  • Gebouw coëfficiënt: 4

Ref. 15124750

Kaart

Appartement te koop Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 165.000 40 m²

  • 4.125 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 15464317

Kaart

Appartement te koop Nea Krini (Kalamaria)

€ 280.000 90 m²

  • 3.111 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 13973331

Kaart

Studio te koop Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 138.000 30 m²

  • 4.600 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 17347830

Kaart

Appartement te koop Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 265.000 50 m²

  • 5.300 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 15464138

Kaart

Plot te koop Palios Oikismos Panoramatos (Panorama)

€ 450.000 387 m²

  • 1.163 €/m²
  • Gebouw coëfficiënt: 30

Ref. 17478696

Kaart