Toate listările noastre

209 anunțuri

Apartament de vânzare Agios Dimitrios (Center of Thessaloniki)

€ 228.000 85 mp

  • 2.682 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 17386425

Hartă

€ 168.000 40 mp

  • 4.200 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 17126737

Hartă

Apartament de vânzare Plagiari (Mikra)

€ 138.000 95 mp

  • 1.453 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 14813405

Hartă

Apartament de vânzare Plateia Navarinou (Center of Thessaloniki)

€ 178.000 40 mp

  • 4.450 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 17347042

Hartă

Apartament de vânzare Nea Paralia (Analipsi - Mpotsari - Nea Paralia)

€ 1.650.000 182 mp

  • 9.066 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 19043598

Hartă

€ 205.000 75 mp

  • 2.733 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 18069880

Hartă

Apartament de vânzare Nea Krini (Kalamaria)

€ 235.000 135 mp

  • 1.741 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 16219372

Hartă