Al onze aanbiedingen

209 listings

Appartement te koop Tourkiko Proxenio (Center of Thessaloniki)

€ 210.000 75 m²

  • 2.800 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19395333

Kaart

Appartement te koop Kato Toumpa (Toumpa)

€ 155.000 52 m²

  • 2.981 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19396138

Kaart

Appartement te koop Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 219.000 70 m²

  • 3.129 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19396540

Kaart

Appartement te koop Corfu town (Corfu)

€ 255.000 68 m²

  • 3.750 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 19396787

Kaart

Appartement huren Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 780 45 m²

  • 17 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19401050

Kaart

Studio huren Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 780 40 m²

  • 20 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19401220

Kaart

Hotel te koop Corfu town (Corfu)

€ 12.000.000 3.868 m²

  • 3.102 €/m²
  • 110 Kamers
  • 110 Badkamers

Ref. 10714767

Kaart

Plot te koop Corfu town (Corfu)

€ 350.000 4.850 m²

  • 72 €/m²

Ref. 15678872

Kaart

Pakket te koop Kassiopi (Corfu)

€ 10.000.000 200 m²

  • 50.000 €/m²

Ref. 15678801

Kaart

Plot te koop Corfu town (Corfu)

€ 800.000 4.000 m²

  • 200 €/m²

Ref. 17277936

Kaart