Al onze aanbiedingen

209 listings

Appartement te koop Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 260.000 87 m²

  • 2.989 €/m²
  • 3 Slaapkamers

Ref. 15110274

Kaart

Appartement te koop Agios Dimitrios (Center of Thessaloniki)

€ 188.000 45 m²

  • 4.178 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 17126868

Kaart

Studio huren Karampournaki (Kalamaria)

€ 650 38 m²

  • 17 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 18286862

Kaart

Appartement te koop Ladadika (Center of Thessaloniki)

€ 210.000 40 m²

  • 5.250 €/m²
  • 1 Badkamer

Ref. 14997182

Kaart

Maisonnette te koop Synoikismos Nomou 751 (Panorama)

€ 350.000 170 m²

  • 2.059 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. Πανόραμα Ν751 Β

Kaart

Appartement te koop Aristotelous - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 378.000 105 m²

  • 3.600 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 18821752

Kaart

Appartement te koop Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 238.000 60 m²

  • 3.967 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 17748510

Kaart

Villa te koop Faiakes (Corfu)

€ 1.200.000 195 m²

  • 6.154 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 17932602

Kaart

Villa te koop Faiakes (Corfu)

€ 1.300.000 258 m²

  • 5.039 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 17933497

Kaart