Al onze aanbiedingen

209 listings

Studio huren Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 780 40 m²

  • 20 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19731806

Kaart

Studio huren Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 780 38 m²

  • 21 €/m²
  • 1 Badkamer

Ref. 19731929

Kaart

Appartement huren Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 900 65 m²

  • 14 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19702986

Kaart

Studio huren Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 750 40 m²

  • 19 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19703380

Kaart

Appartement te koop Kato Toumpa (Toumpa)

€ 170.000 66 m²

  • 2.576 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19703269

Kaart

Appartement te koop Kato Toumpa (Toumpa)

€ 155.000 55 m²

  • 2.818 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19703075

Kaart

Appartement huren Achilleio (Corfu)

€ 950 120 m²

  • 8 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 19702748

Kaart

Maisonnette te koop Pareli (Corfu)

€ 320.000 240 m²

  • 1.333 €/m²
  • 5 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 19396881

Kaart

Appartement te koop Corfu town (Corfu)

€ 245.000 52 m²

  • 4.712 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19576484

Kaart

Gebouw te koop Corfu town (Corfu)

€ 450.000 204 m²

  • 2.206 €/m²
  • 5 Slaapkamers
  • 3 Badkamers

Ref. 19592532

Kaart