Vsi oglasi

209 oglasi

Stanovanje prodaja Corfu town (Corfu)

€ 1.250.000 155 m²

  • 8.065 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 15480630

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Corfu town (Corfu)

€ 250.000 45 m²

  • 5.556 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 17491895

Lokacija na zemljevidu

Parcela prodaja Oikismos Makedonia (Panorama)

€ 430.000 750 m²

  • 573 €/m²
  • Stopnja zazidanosti: 4

Koda 15124750

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 165.000 40 m²

  • 4.125 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 15464317

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Nea Krini (Kalamaria)

€ 280.000 90 m²

  • 3.111 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 13973331

Lokacija na zemljevidu

Garsonjera prodaja Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 138.000 30 m²

  • 4.600 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 17347830

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 265.000 50 m²

  • 5.300 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 15464138

Lokacija na zemljevidu

Parcela prodaja Palios Oikismos Panoramatos (Panorama)

€ 450.000 387 m²

  • 1.163 €/m²
  • Stopnja zazidanosti: 30

Koda 17478696

Lokacija na zemljevidu