Svi oglasi

209 oglasa

Stan na prodaju Aristotelous - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 320.000 75 m²

  • 4.267 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupaona

Šifra 19394404

Karta

€ 250.000 52 m²

  • 4.808 €/m²
  • 1 Spavaća soba
  • 1 Kupaona

Šifra 19395086

Karta

Stan na prodaju Corfu town (Corfu)

€ 1.250.000 155 m²

  • 8.065 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupaona

Šifra 15480630

Karta

Stan na prodaju Corfu town (Corfu)

€ 250.000 45 m²

  • 5.556 €/m²
  • 1 Spavaća soba
  • 1 Kupaona

Šifra 17491895

Karta

Zemljište na prodaju Oikismos Makedonia (Panorama)

€ 430.000 750 m²

  • 573 €/m²
  • Koeficijent izgrađenosti: 4

Šifra 15124750

Karta

Stan na prodaju Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 165.000 40 m²

  • 4.125 €/m²
  • 1 Spavaća soba
  • 1 Kupaona

Šifra 15464317

Karta

Stan na prodaju Nea Krini (Kalamaria)

€ 280.000 90 m²

  • 3.111 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupaona

Šifra 13973331

Karta

Studio na prodaju Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 138.000 30 m²

  • 4.600 €/m²
  • 1 Spavaća soba
  • 1 Kupaona

Šifra 17347830

Karta

Stan na prodaju Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 265.000 50 m²

  • 5.300 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupaona

Šifra 15464138

Karta

Zemljište na prodaju Palios Oikismos Panoramatos (Panorama)

€ 450.000 387 m²

  • 1.163 €/m²
  • Koeficijent izgrađenosti: 30

Šifra 17478696

Karta