Vsi oglasi

209 oglasi

Stanovanje prodaja Kato Toumpa (Toumpa)

€ 170.000 66 m²

  • 2.576 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19703269

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Kato Toumpa (Toumpa)

€ 155.000 55 m²

  • 2.818 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19703075

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje oddaja Achilleio (Corfu)

€ 950 120 m²

  • 8 €/m²
  • 3 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda 19702748

Lokacija na zemljevidu

Dupleks prodaja Pareli (Corfu)

€ 320.000 240 m²

  • 1.333 €/m²
  • 5 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda 19396881

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Corfu town (Corfu)

€ 245.000 52 m²

  • 4.712 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19576484

Lokacija na zemljevidu

Stavba prodaja Corfu town (Corfu)

€ 450.000 204 m²

  • 2.206 €/m²
  • 5 Spalnice
  • 3 Kopalnice

Koda 19592532

Lokacija na zemljevidu