Vsi oglasi

209 oglasi

Stanovanje prodaja Agios Dimitrios (Center of Thessaloniki)

€ 188.000 45 m²

  • 4.178 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 17126868

Lokacija na zemljevidu

Garsonjera oddaja Karampournaki (Kalamaria)

€ 650 38 m²

  • 17 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 18286862

Lokacija na zemljevidu

Dupleks prodaja Synoikismos Nomou 751 (Panorama)

€ 350.000 170 m²

  • 2.059 €/m²
  • 3 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda Πανόραμα Ν751 Β

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 238.000 60 m²

  • 3.967 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 17748510

Lokacija na zemljevidu

Vila prodaja Faiakes (Corfu)

€ 1.200.000 195 m²

  • 6.154 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda 17932602

Lokacija na zemljevidu

Vila prodaja Faiakes (Corfu)

€ 1.300.000 258 m²

  • 5.039 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda 17933497

Lokacija na zemljevidu