Vsi oglasi

209 oglasi

Stanovanje prodaja Tourkiko Proxenio (Center of Thessaloniki)

€ 210.000 75 m²

  • 2.800 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 19395333

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Kato Toumpa (Toumpa)

€ 155.000 52 m²

  • 2.981 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19396138

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 219.000 70 m²

  • 3.129 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 19396540

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Corfu town (Corfu)

€ 255.000 68 m²

  • 3.750 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 19396787

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje oddaja Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 780 45 m²

  • 17 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19401050

Lokacija na zemljevidu

Hotel prodaja Corfu town (Corfu)

€ 12.000.000 3.868 m²

  • 3.102 €/m²
  • 110 Sobe
  • 110 Kopalnice

Koda 10714767

Lokacija na zemljevidu