Vsi oglasi

209 oglasi

Vila prodaja Achilleio (Corfu)

€ 980.000 263 m²

  • 3.726 €/m²
  • 4 Spalnice
  • 3 Kopalnice

Koda 19872125

Lokacija na zemljevidu

Garsonjera oddaja Antigonidon (Center of Thessaloniki)

€ 450 30 m²

  • 15 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19871991

Lokacija na zemljevidu

Dupleks prodaja Corfu town (Corfu)

€ 420.000 120 m²

  • 3.500 €/m²
  • 3 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda 19845907

Lokacija na zemljevidu

Vila prodaja Kassiopi (Corfu)

€ 1.100.000 200 m²

  • 5.500 €/m²
  • 6 Spalnice
  • 4 Kopalnice

Koda 19866128

Lokacija na zemljevidu

Dupleks prodaja Corfu town (Corfu)

€ 250.000 70 m²

  • 3.571 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 19864695

Lokacija na zemljevidu

Dupleks prodaja Corfu town (Corfu)

€ 210.000 70 m²

  • 3.000 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 18236877

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Elaiones (Pylaia)

€ 680.000 175 m²

  • 3.886 €/m²
  • 3 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 19863078

Lokacija na zemljevidu

Garsonjera oddaja Martiou (Voulgari - Ntepo - Martiou)

€ 360 30 m²

  • 12 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 1 Kopalnice

Koda 19845767

Lokacija na zemljevidu