Vsi oglasi

209 oglasi

Stanovanje prodaja Dioikitirio (Center of Thessaloniki)

€ 148.000 85 m²

  • 1.741 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 17386375

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Dioikitirio (Center of Thessaloniki)

€ 152.000 80 m²

  • 1.900 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 17386398

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Agios Dimitrios (Center of Thessaloniki)

€ 178.000 85 m²

  • 2.094 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 17386440

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Agios Dimitrios (Center of Thessaloniki)

€ 145.000 65 m²

  • 2.231 €/m²
  • 2 Spalnice
  • 1 Kopalnice

Koda 17386452

Lokacija na zemljevidu

Hiša prodaja Center (Oraiokastro)

€ 680.000 470 m²

  • 1.447 €/m²
  • 5 Spalnice
  • 4 Kopalnice

Koda 12967244

Lokacija na zemljevidu

Dupleks prodaja Elani (Kassandra)

€ 320.000 145 m²

  • 2.207 €/m²
  • 3 Spalnice
  • 2 Kopalnice

Koda 14321282

Lokacija na zemljevidu

Hotel prodaja Achilleio (Corfu)

€ 1 5.000 m²

  • 100 Sobe
  • 95 Kopalnice

Koda 10714949

Lokacija na zemljevidu

Stanovanje prodaja Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 160.000 65 m²

  • 2.462 €/m²
  • 1 Spalnica
  • 2 Kopalnice

Koda 18137542

Lokacija na zemljevidu

Vila prodaja Korissioi (Corfu)

€ 1.300.000 152 m²

  • 8.553 €/m²
  • 3 Spalnice
  • 3 Kopalnice

Koda 13662454

Lokacija na zemljevidu