Všechny naše výpisy

209 výpisy

Byt na pronajem Nea Elvetia (Charilaou)

€ 690 60 m²

  • 12 €/m²
  • 1 Ložnice
  • 1 Koupelna

Ref. 19844935

Mapa

Byt na pronajem Aristotelous - Historical Center (Center of Thessaloniki)

€ 1.500 120 m²

  • 13 €/m²
  • 2 Ložnic
  • 1 Koupelna

Ref. 19616391

Mapa

Byt na prodej Plateia Navarinou (Center of Thessaloniki)

€ 165.000 50 m²

  • 3.300 €/m²
  • 1 Ložnice
  • 1 Koupelna

Ref. 19536368

Mapa

Byt na prodej Corfu town (Corfu)

€ 158.000 88 m²

  • 1.795 €/m²
  • 2 Ložnic
  • 1 Koupelna

Ref. 19779484

Mapa

Loft na prodej Corfu town (Corfu)

€ 158.000 88 m²

  • 1.795 €/m²
  • 2 Ložnic
  • 1 Koupelna

Ref. 19779474

Mapa

Obchod na prodej Corfu town (Corfu)

€ 158.000 88 m²

  • 1.795 €/m²
  • 2 Pokoje
  • 1 Koupelna

Ref. 19779447

Mapa

Rodinný dům na prodej Corfu town (Corfu)

€ 258.000 77 m²

  • 3.351 €/m²
  • 2 Ložnic
  • 1 Koupelna

Ref. 19779054

Mapa

Byt na prodej Agia Triada (Faliro - Ippokratio)

€ 138.000 37 m²

  • 3.730 €/m²
  • 1 Ložnice
  • 1 Koupelna

Ref. 18260317

Mapa

Mezonet na prodej Trilofo (Mikra)

€ 158.000 100 m²

  • 1.580 €/m²
  • 3 Ložnic
  • 2 Koupelny

Ref. 18263236

Mapa