Toate listările noastre

209 anunțuri

Apartament de vânzare Dioikitirio (Center of Thessaloniki)

€ 148.000 85 mp

  • 1.741 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 17386375

Hartă

Apartament de vânzare Dioikitirio (Center of Thessaloniki)

€ 152.000 80 mp

  • 1.900 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 17386398

Hartă

Apartament de vânzare Agios Dimitrios (Center of Thessaloniki)

€ 178.000 85 mp

  • 2.094 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 17386440

Hartă

€ 145.000 65 mp

  • 2.231 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 17386452

Hartă

Casă individuală de vânzare Center (Oraiokastro)

€ 680.000 470 mp

  • 1.447 €/mp
  • 5 Dormitoare
  • 4 Bai

Ref. 12967244

Hartă

Căsuță de vânzare Elani (Kassandra)

€ 320.000 145 mp

  • 2.207 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 14321282

Hartă

Hotel de vânzare Achilleio (Corfu)

€ 1 5.000 mp

  • 100 Camere
  • 95 Bai

Ref. 10714949

Hartă

Apartament de vânzare Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 160.000 65 mp

  • 2.462 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 2 Bai

Ref. 18137542

Hartă

Vilă de vânzare Korissioi (Corfu)

€ 1.300.000 152 mp

  • 8.553 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 3 Bai

Ref. 13662454

Hartă