Toate listările noastre

209 anunțuri

Vilă de vânzare Achilleio (Corfu)

€ 980.000 263 mp

  • 3.726 €/mp
  • 4 Dormitoare
  • 3 Bai

Ref. 19872125

Hartă

Garsonieră de închiriat Antigonidon (Center of Thessaloniki)

€ 450 30 mp

  • 15 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 19871991

Hartă

Căsuță de vânzare Corfu town (Corfu)

€ 420.000 120 mp

  • 3.500 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 19845907

Hartă

Vilă de vânzare Kassiopi (Corfu)

€ 1.100.000 200 mp

  • 5.500 €/mp
  • 6 Dormitoare
  • 4 Bai

Ref. 19866128

Hartă

Căsuță de vânzare Corfu town (Corfu)

€ 250.000 70 mp

  • 3.571 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 19864695

Hartă

Căsuță de vânzare Corfu town (Corfu)

€ 210.000 70 mp

  • 3.000 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 18236877

Hartă

Apartament de vânzare Elaiones (Pylaia)

€ 680.000 175 mp

  • 3.886 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 19863078

Hartă

Garsonieră de închiriat Martiou (Voulgari - Ntepo - Martiou)

€ 360 30 mp

  • 12 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 19845767

Hartă