Toate listările noastre

209 anunțuri

Garsonieră de vânzare Ippokratio (Faliro - Ippokratio)

€ 135.000 40 mp

  • 3.375 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 19555198

Hartă

Apartament de vânzare Ano Malakopi (Pylaia)

€ 170.000 80 mp

  • 2.125 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 19556376

Hartă

Apartament de vânzare Center (Kalamaria)

€ 238.000 83 mp

  • 2.867 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 19556505

Hartă

Casă individuală de vânzare Oikismos Makedonia (Panorama)

€ 630.000 238 mp

  • 2.647 €/mp
  • 5 Dormitoare
  • 3 Bai

Ref. 19535315

Hartă

Clădire de vânzare Lefkimmi (Corfu)

€ 250.000 550 mp

  • 455 €/mp
  • 14 Dormitoare
  • 14 Bai

Ref. 19457826

Hartă

Clădire de vânzare Corfu town (Corfu)

€ 920.000 300 mp

  • 3.067 €/mp
  • 5 Dormitoare
  • 5 Bai

Ref. 17757431

Hartă

Casă individuală de vânzare Pareli (Corfu)

€ 450.000 200 mp

  • 2.250 €/mp
  • 4 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 18452433

Hartă