Toate listările noastre

209 anunțuri

Apartament de vânzare Kato Toumpa (Toumpa)

€ 170.000 66 mp

  • 2.576 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 19703269

Hartă

Apartament de vânzare Kato Toumpa (Toumpa)

€ 155.000 55 mp

  • 2.818 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 19703075

Hartă

Apartament de închiriat Achilleio (Corfu)

€ 950 120 mp

  • 8 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 19702748

Hartă

Căsuță de vânzare Pareli (Corfu)

€ 320.000 240 mp

  • 1.333 €/mp
  • 5 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 19396881

Hartă

Apartament de vânzare Corfu town (Corfu)

€ 245.000 52 mp

  • 4.712 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 19576484

Hartă

Clădire de vânzare Corfu town (Corfu)

€ 450.000 204 mp

  • 2.206 €/mp
  • 5 Dormitoare
  • 3 Bai

Ref. 19592532

Hartă