Svi oglasi

209 oglasa

Stan na prodaju Tourkiko Proxenio (Center of Thessaloniki)

€ 210.000 75 m²

  • 2.800 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupaona

Šifra 19395333

Karta

Stan na prodaju Kato Toumpa (Toumpa)

€ 155.000 52 m²

  • 2.981 €/m²
  • 1 Spavaća soba
  • 1 Kupaona

Šifra 19396138

Karta

Stan na prodaju Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 219.000 70 m²

  • 3.129 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupaona

Šifra 19396540

Karta

Stan na prodaju Corfu town (Corfu)

€ 255.000 68 m²

  • 3.750 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupaona

Šifra 19396787

Karta

Stan za najam Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 780 45 m²

  • 17 €/m²
  • 1 Spavaća soba
  • 1 Kupaona

Šifra 19401050

Karta

Studio za najam Kamara - Rotonta (Center of Thessaloniki)

€ 780 40 m²

  • 20 €/m²
  • 1 Spavaća soba
  • 1 Kupaona

Šifra 19401220

Karta

Hotel na prodaju Corfu town (Corfu)

€ 12.000.000 3.868 m²

  • 3.102 €/m²
  • 110 Sobe
  • 110 Kupaone

Šifra 10714767

Karta

Zemljište na prodaju Corfu town (Corfu)

€ 350.000 4.850 m²

  • 72 €/m²

Šifra 15678872

Karta

Parcela na prodaju Kassiopi (Corfu)

€ 10.000.000 200 m²

  • 50.000 €/m²

Šifra 15678801

Karta

Zemljište na prodaju Corfu town (Corfu)

€ 800.000 4.000 m²

  • 200 €/m²

Šifra 17277936

Karta