Svi naši oglasi

209 oglasi

Stan na prodaju Center (Michaniona)

€ 138.000 80 m²

  • 1.725 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupatilo

Kod 18268968

Lokacija na karti

Stan na prodaju Center (Michaniona)

€ 138.000 80 m²

  • 1.725 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupatilo

Kod 18269120

Lokacija na karti

Stan na prodaju Center (Michaniona)

€ 130.000 70 m²

  • 1.857 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupatilo

Kod 18267960

Lokacija na karti

Stan na prodaju Center (Michaniona)

€ 125.000 70 m²

  • 1.786 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupatilo

Kod 18267557

Lokacija na karti

Dupleks na prodaju Synoikismos Nomou 751 (Panorama)

€ 750.000 255 m²

  • 2.941 €/m²
  • 4 Spavaće sobe
  • 3 Kupatila

Kod 17510383

Lokacija na karti

Dupleks na prodaju Achilleio (Corfu)

€ 280.000 110 m²

  • 2.545 €/m²
  • 3 Spavaće sobe
  • 2 Kupatila

Kod 15885753

Lokacija na karti

Dupleks na prodaju Rodochori - Armenochori (Sikies)

€ 400.000 180 m²

  • 2.222 €/m²
  • 3 Spavaće sobe
  • 2 Kupatila

Kod 18453274

Lokacija na karti

Parcela/Njiva na prodaju Delasal (Pefka)

€ 325.000 5.844 m²

  • 56 €/m²
  • Koeficijent izgrađenosti: 8

Kod 14522736

Lokacija na karti

Stan na prodaju 40 Ekklisies (40 Ekklisies - Evaggelistria)

€ 320.000 150 m²

  • 2.133 €/m²
  • 2 Spavaće sobe
  • 1 Kupatilo

Kod 15803627

Lokacija na karti