Al onze aanbiedingen

209 listings

Appartement te koop Agia Sofia (Center of Thessaloniki)

€ 328.000 90 m²

  • 3.644 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 15463964

Kaart

Vrijstaand huis te koop Synoikismos Nomou 751 (Panorama)

€ 500.000 225 m²

  • 2.222 €/m²
  • 5 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 15340207

Kaart

Vrijstaand huis te koop Corfu town (Corfu)

€ 350.000 170 m²

  • 2.059 €/m²
  • 5 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 16311625

Kaart

Villa te koop Melitieoi (Corfu)

€ 1 200 m²

  • 1 Slaapkamer
  • 3 Badkamers

Ref. 10700950

Kaart

Vrijstaand huis te koop Esperies (Corfu)

€ 300.000 102 m²

  • 2.941 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 3 Badkamers

Ref. ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΙΔΑΡΙ

Kaart

Villa te koop Corfu town (Corfu)

€ 1.100.000 230 m²

  • 4.783 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 1 Badkamer

Ref. 16069185

Kaart

Vrijstaand huis te koop Achilleio (Corfu)

€ 620.000 250 m²

  • 2.480 €/m²
  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. 12942864

Kaart

Appartement te koop Corfu town (Corfu)

€ 280.000 57 m²

  • 4.912 €/m²
  • 2 Slaapkamers
  • 2 Badkamers

Ref. ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ ΚΑΜΠΙΕΛΟ

Kaart

Studio huren Vardaris - Dikastiria (Vardaris - Lahanokipi)

€ 470 30 m²

  • 16 €/m²
  • 1 Slaapkamer
  • 1 Badkamer

Ref. 19266862

Kaart